ساخت آنلـاین کد موزیکsucceess13
 
نويسندگان
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

یا موسی بن جعفر

ای امامی که به باب الحوائج معروفید

ما را ببخش که از تو فقط میدانیم  که امام هفتمید و پدر امام رضا!!!

و میدانیم اکثر فرزندان شما به ایران مهاجرت کردن تا خیلی از سادات ما از نسل شما باشد.

ببخش ما را که فقط میدانیم لقبتون کاظمه!!! نه میدونیم کاظم یعنی چی و احیانا اگر هم بدونیم  بازم هیچ وقت حاضر نیستیم خشم خودمون را بخوریم!!!

ای هفتمین ستاره آسمان امامت و ولایت!!! تو در حالیکه در زندانهای هارون الرشید ملعون یه گوشه پیدا میکردی و با خدای خود خلوت و راز و نیاز میکردی اما ما اینجا  لذتی در  گناه کردن هامون داریم  که ابدا همچین لذتی در راز و نیاز با خداوند منان داشته باشیم.

امام مظلوم !!! همانگونه که در دوران امامتتون و در زندانهای خلیفه عباسی مظلوم بودی الانم  بین کسایی که کباده شیعه بودن میکشن هم مظلومید!!!

اینجا فقط از عدالت  علی سخن گفته میشه و مظلومیت مادرت!!! و شهادت  پدربزرگت امام حسین و  زیارت کردن حرم پسرت امام رضا و دعای فرج خوندن برای نوه ات  حضرت حجت!!! کسی از شما میداند و نه از شما گفته میشود!!!

در شب شهادت شما بعد از 5فقط دقیقه ذکر مصیبت برای شما!!! ناگهان فضا به سمت کربلا میره!!! پس حق شماها کجا باید ادا بشه!!!؟

 

 

 

 

خداوند متعال به درگاهت دعا میکنیم که بحق بنده پاکت حضرت موسی الکاظم این زندانی بی گناه  تمام زندانی های بی گناه را از بند خارج  بشن تا در آغوش خانواده شان قرار بگیرند

 

[ پنجشنبه ۱٦ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱٢:٢٢ ‎ق.ظ ] [ حسین نوشته ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

روزگارم بد نیست تکه نانی دارم خرده و هوشی
صفحات دیگر
امکانات وب